Category Archives: Genel

ASILSIZ MESAJLAR HAKINDA

 

Asılsız mesajlara itibar etmeyin - Çerkezköy Haber GazetesiWhatsApp Image 2021-04-28 at 09.16.07 TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE 

FACEBOOK ve İNSTEGRAM DAN ESANAF ODASI ADI ALTINDA DUKKANLARIN ACIK OLCAĞINA DAİR ATILAN MESAJLAR SAHTE VE ASILSIZDIR İTİBAR ETMEYİN

23 NİSAN KUTLAMA

23 Nisan Kutlama Kartları Farklı Yeni | Ozledim.Net - Ozledim.NetGeleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarız.

HAYIRLI RAMAZANLAR

Hoşgeldin Ramazan | Ramazan, Ilham verici sözler, EğitimDostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek  ayında gönlüllerin sevgi ile dolup taşmasını sоfrаlаrınızdа bоl ve bereketli olmasını dileriz Ramazan аyımız mübarek olsun. Hayırlı Ramazanlar .

DENİZBANK PROTOKOL

Logolar | DenizBankoda logo

IMG_0001IMG_0002

IMG_0003IMG_0004

IMG_0005IMG_0006

sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu ZİYARET

sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Türker Gürsoy ve Başkan Yardımcısı Ali Ersoy ile makamında ziyaret edilmiştir.

yapılan girişimler neticesinde Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından istihsal edilen “5684 sayılı Sigortacılık Kanunu Ek 6 ıncı Maddesinin Uygulanmasına İlişkin 2021/1 Sayılı Genelge” gereğince trafik hasar ödemelerinin esnaf ve sanatkârlarımıza yapılabilmesinin önü açılmış olmasına rağmen sigorta şirketlerinin esnaf ve sanatkârlarımıza hasar ödemeleri yapmamaları ve mağduriyetlerine sebebiyet vermeleri sebebiyle Federasyonumuz Başkanı Özcan Saraçoğlu ve Başkan Vekili ve oda başkanımız  Necdet Heppekcan Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Türker Gürsoy ve Başkan Yardımcısı Ali Ersoy ile makamında görüşme yapmışlardır. Esnaf ve sanatkarlarımıza hasar ödemesi yapmayan sigorta şirketlerinin https://www.turkiye.gov.tr/hm-sigortacilik-sikayet-basvuru-ve-takip başvuru sayfası üzerinden veya Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumuna bildirilmesi üzerine gerekli yaptırımların sigorta şirketlerine uygulanarak esnaf ve sanatkarlarımızın mağduriyetlerinin giderileceği bildirilmiştir. Esnaf ve sanatkarlarımız mağduriyetlerinin giderilmesi adına ilgilerinden dolayı Kurum Başkanı Türker Gürsoy ve Başkan Yardımcısı Ali Ersoy’ a teşekkür ederiz.

 

BERAT KANDİLİ KUTLAMA

Berat Kandili Duası / Resimli Berat Kandili Video / 2021 Berat Kandili  Mesajları - YouTubeSizin ve ailenizin Mübarek Beraat kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederiz Berat Kandiliniz mübarek olsun!

ÇANAKKALE ZAFERİ

18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları! Resimli en dokunaklı en içten sözler...  - YAŞAM HaberleriÇanakkale Zaferimizin 106. yılında; Cumhuriyetimizin kurucusu, Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale’nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını şükran ve minnetle yâd ediyoruz

miraç kandili kutlama

  Miraç Kandili mesajları 2021, Miraç Kandili resimli mesaj

8 mart dünya kadınlar günü

Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyoruz

ŞEHİDİN VAR TÜRKİYE

ŞEHİDİN VAR TÜRKİYE - Şehitlerimiz - TTA Haber

ŞEHİDİN VAR TÜRKİYE "

Bitlis Tatvan’da meydana gelen helikopter kazasında Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz Türk milletinin başı sağ olsun.